Akcent

AKCENT – SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

 Akcent

Akcent

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 19:00

Poziom:

II Piętro

Dane kontaktowe:

Tel.: +48 612 245 102
Email: suchylas@akcent-poznan.com.pl

Szkoła Języków Obcych „Akcent” to szkoła językowa z bogatymi tradycjami, działa i bardzo prężnie się rozwija od 1987 roku.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrą lektorów – w tym native speaker’s z Irlandii, Szkocji, Anglii, USA, Niemiec oraz Rosji.

Korzystamy ze sprawdzonych materialów dydaktycznych, śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku.

Przygotowujemy i przeprowadzamy zajęcia zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Lektorzy regularnie biorą udział w szkoleniach metodycznych, wzbogacajqc swoj warsztat metodyczny.

Szkoła zawsze zajmowała czołowe miejsce w rankingu szkół językowych Newsweeka.

Organizujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, o różnym profilu, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm oraz zapewniamy możliwość kontynuowania nauki.

Nadzór oraz koordynację merytoryczną prowadzi Dyrektor szkoły. Szkoła posiada własny lokal i biuro. Sale lekcyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, rzutniki, a w biurze klienci oraz lektorzy mogą korzystać z komputerów za stałym łączem internetowym, kserokopiarek, biblioteki i medioteki.

Szkoła, jako jeden z dwóch ośrodków w Polsce, zorganizowała za zlecenie Norweskiego Urzędu Pracy kurs języka norweskiego dla personelu medycznego wyjeżdżającego do pracy do Norwegii.

Realizujemy także szkolenia dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W lutym 2008 roku zakończyliśmy realizację ponad dwuletniego projektu ” Dobry Akcent w firmach Wielkopolski – szkolenia językowe dla przedsiębiorstw”, w ramach którego przeszkolono ponad 220 osób na 44 kursach.