O Galerii

Home / O Galerii

Nasza Galeria działa od grudnia 2011 roku. W tym czasie udało nam się pozyskać wielu strategicznych Partnerów w postaci takich marek jak: Rossmann, Fabryka Formy, Piotr i Paweł, Euro-salon prasowy, Credit Agricole, Biuro Podróży Happy Holiday, Cukiernia Sowa, Apteka Eskulap, Galeria Artdecory, Boutique Uno, Fabryka Wina, Kantor Pecunia, Kwiaciarnia Cattleya, Salon optyczny Perfect eye, Restauracja Appetit, Tamaris – obuwie i galanteria skórzana, Party Style. Od lutego tego roku, na trzecim piętrze funkcjonuje Przychodnia Sucholeska, w której przyjmuje pacjentów Lekarz Rodzinny, odbywają się konsultacje specjalistyczne i znajduje się punkt pobrań krwi. W marcu i kwietniu natomiast Klienci będą mogli skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych oferowanych przez Instytut Kosmetyczny Dr Ireny Eris. W tym samym czasie swoją pracę rozpocznie także Ginekolog.

Galeria Sucholeska to nowoczesny czterokondygnacyjny budynek, położony przy ul. Obornickiej 85. W przyziemiu i na parterze znajdują się salony handlowe oraz punkty usługowe. Kondygnacja III i IV przeznaczona jest na lokale biurowe oraz usługi medyczne.

Założeniem Inwestora jest, aby Galeria wyróżniała się nie tylko nowoczesną architekturą, ale również funkcjonalnością oraz ciekawym wykończeniem wnętrz.

Obiekt posiada wygodny bezpłatny parking oraz jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Galeria jest doskonale zlokalizowana, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Poznania, ulicy Obornickiej. Blisko Parku wodnego Octopus i Gminnego Ośrodka Sportu, Gminnego Ośrodka Kultury i Szkoły podstawowej.

Galeria Sucholeska znajduje się w gminie Suchy Las, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się gminie w powiecie poznańskim czego najlepszym dowodem jest szybko rosnąca liczba ludności (kosztem Poznania) oraz zwiększająca się ilość podmiotów gospodarczych. W krótkim czasie powstały tutaj liczne osiedla bloków mieszkalnych, szeregowców czy też domków jednorodzinnych i ciągle planowane są nowe inwestycje. O dynamicznym rozwoju gminy świadczą statystyki, z których wynika, że w 2011 r. miejscowość tą zamieszkiwało 6 151 osób, w porównaniu z rokiem 2004 rokiem jest to wzrost liczby mieszkańców o 37%.

Spokojne i zielone tereny osiedlowe, położone blisko dużej aglomeracji miejskiej stanowią doskonałe miejsce do osiedlenia się. Dla wciąż rosnącej liczby mieszańców przygotowana jest bogata oferta bazy dydaktycznej. Nowocześnie wyposażone szkoły, również o profilach sportowych, wraz z nowymi obiektami sportowymi stwarzają doskonałe warunki kształcenia dzieci i młodzieży. Funkcjonuje tutaj Hala sportowo-widowiskowa Gminnego Ośrodka Sportu, gdzie organizowane są liczne imprezy sportowe i kulturalne. Park wodny Octopus przyciąga amatorów pływania, ale oferuje także inne atrakcje. Życie kulturalne rozwija się dzięki Ośrodkowi Kultury w Suchym Lesie, który działa od sierpnia 1991 r. W jego ramach prowadzone są lektoraty językowe, zajęcia teatralne i muzyczne, warsztaty dziennikarskie oraz pracownia plastyczna.

Suchy las jest także doskonale zlokalizowany. Przez gminę biegnie droga krajowa nr 11 do Koszalina, dzięki której osiedle posiada szybkie połączenie drogowe z większą częścią aglomeracji poznańskiej.

Bliskość Poznania, interesujące położenie geograficzne i komunikacyjne, niewielka odległość od lotniska Ławica, czyni Suchy Las interesującym miejscem dla inwestorów. Liczba podmiotów gospodarczych oraz dochody własne gminy Suchy Las przypadające na jednego mieszkańca należą do najwyższych w kraju. Z liczbą 161,2 podmiotów gospodarczych na 1000 mieszkańców (2003 r.) gmina Suchy Las plasuje się w polskiej czołówce, w powiecie poznańskim nieznacznie tylko ustępując Tarnowu Podgórnemu. Do inwestowania w Suchym Lesie zachęca atrakcyjne położenie, bliskość ośrodka akademickiego, rozwinięta infrastruktura techniczna, a także korzystny klimat ekonomiczny. Przez gminie biegnie ulica Obornicka zwana inaczej „aleją samochodową” ze względu na lokalizację przy niej dealerów samochodowych największych marek np. Volkswagena, Forda, Peugeota, Citroena, Renault, Opla, Chevroleta, Toyoty, Hondy, Hyundaia, Dacii i innych.