Oferta wynajmu

Home / Oferta wynajmu

W chwili obecnej realizujemy projekt “Unikalne bo lokalne” w ramach którego dla zainteresowanych firm (wyjątkowych marek, które prężnie się rozwijają, mają pomysł na biznes w naszej galerii i są zmotywowane do wspólnej współpracy) przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki najmu.

W związku z intensywnym rozwojem Gminy Suchy Las, wzrostem liczby nowych mieszkańców i firm, a co za tym idzie rosnącymi oczekiwaniami Klientów w zakresie oferty handlowej i usługowej pragniemy pozyskać do naszej galerii wybrane marki, które będą dopełniały naszą aktualną ofertę, sprawiały, że będzie ciekawsza, bardziej kompleksowa, zróżnicowana. Nowi najemcy natomiast będą aktywnie uczestniczyli w organizowanych wspólnie imprezach i akcjach marketingowych, kulturalnych lub charytatywnych.

Zakładamy rozpoczęcie intensywnych działań mających na celu eksponowanie indywidualnych marek jakie gościmy w Galerii, tak aby lokalna społeczność postrzegała ich ofertę jako unikatową. Galeria ma być miejscem „lokalnych spotkań” przy kawie i pysznym ciastku, smacznym obiedzie i rodzinnych zakupach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jako jedyna Galeria handlowa w Suchym Lesie pragniemy dotrzeć do mieszkańców gminy, a także pobliskich okolic Poznania z przekazem: Unikatowa oferta wyjątkowych marek, profesjonalna i rzetelna obsługa, kompleksowość propozycji handlowej i usługowej – to możemy Państwu zapewnić.

Działania komercjalizacyjne nabierają więc w naszym projekcie innego znaczenia. Pragniemy połączyć je z współpracą długoterminową w zakresie promocji galerii jako miejsca idealnego na zakupy z rodziną, ale także nastawionego na przedsiębiorczość w postaci spotkań i konferencji biznesowych jakie będą odbywały się w galerii.

Do współpracy zapraszamy więc marki jakich nie ma jeszcze w naszej galerii, nastawione na pozyskanie klienta lokalnego (klient wymagający, świadomy) oraz na współną współpracę w celu pozyskania go.

Nasza oferta obejmuje powierzchnie handlowe na 1 piątrze w galerii oraz biurowe na 2 piętrze.

  • W pierwszym przypadku wielkość lokalów handlowych wynosi od 30 – 100m2.
  • W drugim jest, do zagospodarowania jest powierzchnia do 1000m2.

Zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania wolnych powierzchni i omówienia warunków współpracy.

Dane kontaktowe

Tel.: 61 652 28 01
Tel.: +48 502 305 500
Email: biuro@galeriasucholeska.pl