Przychodnia Sucholeska

PRZYCHODNIA SUCHOLESKA

 Przychodnia

Przychodnia

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00

Poziom:

III Piętro

Dane kontaktowe:

Tel.: +48 618 125 221
Tel.: +48 618 662 011
Email: info@przychodniasucholeska.pl

Przychodnia Sucholeska wywodzi się z wieloletniej tradycji, która sięga 1972 roku, w którym to odbyło się otwarcie Gminnego Ośrodka Zdrowia w Suchym Lesie, który obejmował wówczas opieką zdrowotną całe społeczeństwo gminy. Wraz z reformą służby zdrowia ośrodek w 1998 roku zmienił nazwę na Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Suchym Lesie.

Chcąc oferować usługi na jak najwyższym poziomie, w 2013 roku powołana została do życia rodzinna spółka, tworząc w galerii Sucholeskiej przychodnię o najwyższych standardach. Przychodnia Sucholeska stała się nowoczesną placówką z nowoczesnymi rozwiązaniami. Posiadamy chociażby świetnie wyposażoną poczekalnie dla dzieci zdrowych – tych najmniejszych jak i tych starszych. W Przychodni Sucholeskiej pracują lekarze, pielęgniarki i personel medyczny cały czas podnoszący swoje kwalifikacje i angażujący się w swoją pracę. Najważniejszym naszym celem jest zdrowie i dobro pacjenta. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, starając się udzielić jak najbardziej fachowej pomocy. Świadczy o tym zaufanie, którym obdarzyli nas pacjenci nie tylko Suchego Lasu, ale także Poznania i okolic.

Zakres wykonywanych świadczeń:

  • INTERNISTA
  • PEDIATRA
  • GASTROENTEROLOG
  • KARDIOLOG
  • DIETETYK
  • RADIOLOG (USG)
  • KROPLÓWKI WITAMINOWE / DETOKSYKACYJNE

Przychodnia Sucholeska jest także partnerem Kręgu Zdrowia – sieci placówek partnerskich o różnym profilu terapeutycznym, pozwalającym zaspokoić potrzeby pacjenta w zakresie diagnostyki, leczenia i wsparcia działaniami około medycznymi. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się KROPLÓWKI WITAMINOWE w ramach projektu Wlewka.pl. To poparte wieloletnim doświadczeniem oraz wsparciem wysoko kwalifikowane kadry medycznej kuracje witaminowo-detoksykacyjne. Wykorzystując metodę dożylnego wlewu kroplowego zapewniamy najwyższe standardy oraz selekcję odpowiednią do potrzeb pacjenta.