Staropolskie Przysmaki

STAROPOLSKIE PRZYSMAKI

 Staropolskie Przysmaki

Staropolskie Przysmaki

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 20:00

Niedziela handlowa: 10:00 – 15:00

Poziom:

I Piętro

Lokal 126

Dane kontaktowe:

Chcemy Państwa Szanowny Kliencie Zaprosić do Naszego punktu handlowego w Galerii Sucholeskiej w Galerii M1, niebawem w Galerii Skórzewo i w Kamionkach. Nasza Firma swe działania rozpoczynała od Galerii Artystycznej gdzie były do zdobycia prace malarskie ,rzeźbiarskie, rękodzieło itp. nie  wspomnę o uzdolnieniach muzycznych jakie też w naszej rodzinie mamy.

Jest to nie bez kozery w nazwie Naszej firmy “Galeria Artystyczno-Gastronomiczna”

Zamiłowanie do sztuki pomaga nam w aranżacji wnętrz naszych lokali. Wkładamy w to całe nasze serca, by cieszyć oko swoje, jak i oko klienta.

Staramy się by klienci byli zadowoleni nie tylko z produktów jakie oferujemy ale z atmosfery jaką panuje podczas zakupów. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych lokali, spotkacie się tam z dobrym produktem, miłą obsługę w artystycznym wnętrzu z dyszą. Nasza oferta handlowa jest bogata w produkty wysokiej jakości takie jak; nabiał, wędliny, pieczywo, przetwory owocowo-warzywne, wyśmienite miody itp. Staramy się wprowadzać co pewien czas nowości, które mają za zadanie trafić w Wasze gusta drogi Kliencie.

JESTESMY TU DLA WAS

“STAROPOLSKIE PRZYSMAKI”

Dzięki Naszym staraniom  produkty są do nabycia przez cały czas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY